O firmie

Firma REN została założona w 1994 roku. Od samego początku istnienia na rynku jesteśmy firmą rodzinną. Działamy nieprzerwalnie prawie 20 lat. Ogromne doświadczenie, ciągły rozwój i nadążanie za trendami na rynku są naszymi atutami. Jesteśmy zaufanym partnerem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę produktów potrzebnych przy remoncie, budowie czy urządzaniu wnętrz. Specjalizujemy się w sprzedaży listew wykończeniowych i paneli podłogowych. Naszym klientom oferujemy również usługi transportu i montażu. Od początku naszej działalności szczególną uwagę poświęcamy jakości oferowanych przez nas produktów oraz zadowoleniu klienta. Dlatego wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych, a o klienta dbamy w sposób szczególny.

Znajdziecie Państwo u nas wyroby renomowanych firm Krono Original, Kronopol, Egger i Barlinek. Obecnie oferujemy najszerszy wybór paneli i listew na terenie Koła.

Od momentu założenia firmy jestesmy głównym dystrybutorem wyrobów firmy CEZAR. Nieprzerwalnie prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zaopatrujemy wiele podmiotów w regionie stale poszerzając ofertę hurtową.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w naszym sklepie.

Listwy wykończeniowe

Szeroki asortyment listew wykończeniowych pozwoli w sposób estetyczny zakończyć niemal każdą powierzchnię w Twoim domu.

Panele podłogowe

Panele laminowane to idealny materiał do podkreślenia indywidualności Twoich podłóg. Są estetyczne, trwałe i łatwe w pielęgnacji. Twoje wnętrze będzie wyjątkowe.

Transport i montaż

Usługi transportu i montażu pozwolą zapomnieć Ci o problemach. Towar dowieziemy na miejsce i zamontujemy we wskazanym pomieszczeniu.